Vi har oversikt over dine muligheter!

Besøk oss i Møllergata 3d for gratis veiledning

Våre tilbud

Nyheter

Er du god på formidling og motiveres av å jobbe med unge?

Søk på en stilling som informasjonskonsulent i UngInfo! I denne…

Vi søker grafisk designer!

Søk på en ledig stilling som grafisk designer i 60% hos UngOrg!…

Vil du ha jobb? Meld deg på UngInfos gratis jobbsøkerkurs

Er du mellom 15 og 19 år og vil ha jobb? Da bør du melde deg…

UngInfo drives av barne og ungdomsorganisasjonene i Oslo (UngOrg), som er en paraplyorganisasjon for 64 frivillige barne- og ungdomsorganisasjoner i Oslo. UngInfo har eksistert siden 1992 med støtte fra Oslo kommune.

Julie Gulbrandsen

Avdelingsleder, UngInfo
julie@ung.info

Tlf.: 24 14 98 20

Ann Helen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Aden 

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Jakob 

Ungdomsveileder
Jakob@ung.info

Ansvarlig for:
Helse og rettigheter,
og bolig.

Ane 

Informasjonskonsulent
ane@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb, USE-IT Oslo og fritid

Emilie 

Ungdomsveileder

I permisjon

Håkon Rønvik

Daglig leder, UngOrg

hakon@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 20

Julie Gulbrandsen

Avdelingsleder, UngInfo

julie@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Sebastian 

Politisk rådgiver

sebastian@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Viktor

Organisasjons- og arrangementsrådgiver

viktor@ungorg.no
24 14 98 30

Agnes

Organisasjons- og arrangementkonsulent

I permisjon

Synne 

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.:  24 14 98 30

Emilie 

Medvirkningsrådgiver, UngMed

emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Ragni 

Medvirkningsrådgiver, UngMed

ragni@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Oda 

Medvirkningsrådgiver, UngMed

I permisjon

Ann Helen

Informasjonskonsulent, UngInfo

annhelen@ung.info
Tlf.:  24 14 98 20

Ane 

Informasjonskonsulent, UngInfo

ane@ung.info
Tlf.:  24 14 98 20

Aden 

Ungdomsveileder, UngInfo

aden@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Jakob 

Ungdomsveileder, UngInfo

jakob@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Emilie 

Ungdomsveileder, UngInfo

I permisjon