Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

UngInfo

Nyheter

Velge utdanning

Hvordan velge utdanning?

Forvirra? Og usikker på hva du skal velge? Du er ikke alene.…
Agnes sommerskolen

Vil du jobbe i Sommerskolen?

Vi har snakket med Agnes, som tidligere har jobbet for Sommerskolen…
UngInfo

Vi holder åpent, med smitteverntiltak

Vi tar smittevern på alvor!  Vi holder åpent og opprettholder…

JOBB

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

BOLIG

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

UTDANNING

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

HELSE OG RETTIGHETER

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

UT I VERDEN

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

FRITID

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Fra vår Facebook-side

1 dag siden

UngInfo

Nå ligger Tusenfryd-jobbene ute 🎢Vurderer du å søke? 🍦Ingvild har jobbene på Tusenfryd to sesonger tidligere. Still henne spørsmål om alt du lurer på i story om hvordan det er å jobbe der, og få svar i morgen! 🤗

Du finner Tusenfryd-jobbene i link i bio 🎡
... Se merSe mindre

Nå ligger Tusenfryd-jobbene ute 🎢Vurderer du å søke? 🍦Ingvild har jobbene på Tusenfryd to sesonger tidligere. Still henne spørsmål om alt du lurer på i story om hvordan det er å jobbe der, og få svar i morgen! 🤗

Du finner Tusenfryd-jobbene i link i bio 🎡
...

66 3

Hvorfor er det så vanskelig å velge utdanning egentlig? 🆘 Vårt mål er at du skal få muligheten til å ta et reflektert og informert utdanningsvalg, slik at det blir LETT for deg å velge utdanning 😎 Vi har laget en enkel liste om ting du bør tenke på når du velger utdanning 🎁 Vær så god, LINK I BIO!⁠

Liste? Jeg trenger veiledning! 💥 Kom innom UngInfo eller ring oss og få gratis utdanningsveiledning om det gjelder videregående, høyere utdanning, militæret, folkehøyskole eller andre utdanninger du vurderer 💭⁠

Vi har åpent til kl. 17 mandag til lørdag 👋🏽
...

31 0

Det er 416 ledige sommerjobber gjennom sommerskolen i Oslo 🤯🥳🤯 Vil du søke? Nå har du muligheten til å stille ALLE spørsmål du har om hvordan det er å jobbe der til Agnes! Hun har selv vært assistent gjennom sommerskolen. Fyr løs alle kanoner i story 💣

Du finner alle stillingene gjennom sommerskolen i link i bioooo ☀️☀️☀️

PS: Hun svarer i morgen 😇
...

82 17
Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder
elene@ung.info

Tlf.: 24 14 98 28

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
johanna@ung.info

Ansvarlig for:
Bolig og helse- og rettigheter

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
gaute@ung.info

Ansvarlig for:
Fritid og USE-IT Oslo

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Ikram_unginfo

Ikram Hammani

Ungdomsveileder

Muneeb UngInfo

Muneeb Iqbal

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

phillip_ungmed_ansatt

Phillip Andrè Charles

Politisk rådgiver

phillip@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 24