Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

UngInfo

Oppdatert brosjyre om hjelpetilbud i Oslo

Vi har oppdatert brosjyren vår "Hjelpetilbud for deg som er…

Hils på Nora, vår nye ungdomsveileder!

UngInfo har fått en ungdomsveileder! Vi ønsker velkommen til…

Spørsmål og svar om frikort for skatt

Synes du skatt og frikort er vanskelig å finne ut av ? Har du…

JOBB

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

BOLIG

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

UTDANNING

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

HELSE OG RETTIGHETER

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

UT I VERDEN

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

FRITID

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Fra vår Facebook-side

2 dager siden
UngInfo

Skaff deg erfaring, sier de. Hvordan da!??!?!? 😣😑 Nordisk Jobløsnin og Nordjobb gir deg jobbmuligheter i Norden som passer studiene dine, eller som bare er for gøy. For hvem vil vel ikke være barista på Færøyene eller sykle rundt i København noen måneder og tjene penger? 🚲 Sees mandag 18. oktober hos oss! Klokken 11 til 17 som vanlig 🧘🏽

Sjekk ut eventet her: fb.me/e/ZnYENBr5
... Se merSe mindre

Load more
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found. Make sure this account has posts available on instagram.com.
Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Fagleder
johanna@ung.info

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
gaute@ung.info

Ansvarlig for:
Fritid og USE-IT Oslo

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Nora Hjelde Elmofty

Ungdomsveileder
nora@ung.info

Ansvarlig for:
Bolig og helse- og rettigheter

Kawtar Bougroug

Ungdomsveileder

Victoria Karishma Hossain

Ungdomsveileder

Eline Kleppe

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 24