Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

UngInfo

Spørsmål og svar om frikort for skatt

Synes du skatt og frikort er vanskelig å finne ut av ? Har du…

Slik nådde Gaute boligdrømmen

Jeg har nettopp kjøpt min første bolig og tenkte jeg skulle…

Skal du søke på utdanning? Her er søknadsfristene

Skal du søke på videregående eller høyere utdanning i år?…

JOBB

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

BOLIG

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

UTDANNING

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

HELSE OG RETTIGHETER

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

UT I VERDEN

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

FRITID

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Fra vår Facebook-side

Nå er vi i nettutgaven til @vgnett også 🤯 Har du lyst på sommerjobb, men har ikke så mye erfaring? Jobb frivillig mens du søker jobb og bygg CVen din 💪🏽 Sjekk hvordan du melder deg som frivillig i story 💃🏿⁠

Vil du ha flere gode jobbsøkertips? Kom innom senteret vårt eller send oss en DM da vel 🤗⁠

Les hele saken om sommerjobb i link i bio
...

53 7
Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder
elene@ung.info

Tlf.: 24 14 98 20

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
johanna@ung.info

Ansvarlig for:
Bolig og helse- og rettigheter

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
gaute@ung.info

Ansvarlig for:
Fritid og USE-IT Oslo

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Ikram_unginfo

Ikram Hammani

Ungdomsveileder

Muneeb UngInfo

Muneeb Iqbal

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 24