Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

UngInfo

Vil du dra på utveksling på vg2? Start planleggingen!

Går du på et studieforberedende utdanningsprogram? Da har du…
Valget 2021 Foto: Valgdirektoratet

Valget 2021: Hva er viktig for deg?

I et hav av informasjon og med mange partier som prøver å få…
Søknadsfrist for høyere utdanning

Spørsmål og svar: Privatist

Det er nå mulig å melde seg opp til privatisteksamen for våren…

JOBB

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

BOLIG

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

UTDANNING

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

HELSE OG RETTIGHETER

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

UT I VERDEN

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

FRITID

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Fra vår Facebook-side

4 uker siden
UngInfo

Alle elever på videregående kan søke om stipend! Sjekk hvilke stipend din elev kan søke på her: shorturl.at/ixCO7

Vanskelig å søke? UngInfo hjelper elever gratis med å søke, kom innom!
... Se merSe mindre

Alle elever på videregående kan søke om stipend! Sjekk hvilke stipend din elev kan søke på her: shorturl.at/ixCO7

Vanskelig å søke? UngInfo hjelper elever gratis med å søke, kom innom!
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found. Make sure this account has posts available on instagram.com.
Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Fagleder
johanna@ung.info

Ansvarlig for:
Bolig og helse- og rettigheter

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
gaute@ung.info

Ansvarlig for:
Fritid og USE-IT Oslo

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Kawtar Bougroug

Ungdomsveileder

Victoria Karishma Hossain

Ungdomsveileder

Eline Kleppe

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 24