Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

UngInfo

Om utdanningsvalg: Hva skal jeg bli?

Forvirra? Usikker på hva du skal velge? Du er ikke alene. Dette…
Sommer på UngInfo 2021

Ikke fornøyd med karakteren på privatisteksamen?

Du kan klage på karakteren på privatisteksamen, om du ikke…

Spørsmål og svar om frikort for skatt

Synes du skatt og frikort er vanskelig å finne ut av ? Har du…

Jobbveiledning

Hvis du skal ut og søke jobb, kan vi hjelpe deg! Vi på UngInfo veileder hundrevis av ungdom ut i jobb, kan alt om CV og søknad, og har snakket med mange arbeidsgivere i Oslo

Boligveiledning

Vi har god oversikt over boligsituasjonen i Oslo. Vi kan hjelpe deg med å lete etter riktig bolig for deg. Hos oss kan du også få hjelp til å søke studentbolig og vi kan gi deg informasjon om dine rettigheter og plikter som leieboer.

Utdanningsveiledning

På UngInfo tilbyr vi utdanningsveiledning, som kan bidra til å rydde litt opp i tankene rundt utdanningsvalget. Vi kan også gi deg informasjon om dine rettigheter som elev og student og hjelpe deg med å søke om studie stipend/lån.

Informasjon om helse og rettigheter

Vi har god oversikt over hjelpetilbud for unge i Oslo.

Informasjon om muligheter i utlandet

Hvordan oppleve verden? Kom innom UngInfo for informasjon om studier, jobb og frivillig arbeid i utlandet.

Fritidsaktiviteter for unge i Oslo

Hva skjer i Oslo? Vi er oppdaterte på fritidstilbud for unge i Oslo. Her finner du kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter. Kom innom oss om du er usikker på hva du skal fylle fritiden din med.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Fra vår Facebook-side

Load more

Årets siste sjanse til å melde deg på jobbsøkerkurs 🎆 Kurset passer perfekt for deg som er mellom 15 og 19 år, og som skal søke din første jobb.⁠

Når: onsdag 1. desember⁠
Klokkeslett: 17.30-19.00⁠
Sted: UngInfo-senteret⁠
Pris: GRATIS 💰⁠

Meld deg på ved å sende e-post til post@ung.info, og oppgi alder. Det er kun 15 ledige plasser, så vært rask med å melde deg på 💨⁠

Sjekk lenke i bio for mer info 🙏🏽
...

Usikker på hva du skal bli? Det er jo ikke så rart, det finnes jo et hav av valgmuligheter der ute 🌊 Få gratis utdanningsveiledning hos UngInfo ☺️ ...

Ikke fornøyd med karakteren på privatisteksamen? 😥 Da kan du klage 👏🏽 Sjekk hvordan du klager i lenke i bio.⁠

Stress? Kom innom UngInfo så gjør vi det sammen 🤗
...

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 6228470388.

Kom innom

T-bane/buss til Stortinget eller Jernbanetorget (5 min å gå til UngInfo).
Trikk 17, 18 eller 19 til Stortorvet (2 min å gå til UngInfo).

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Fagleder
johanna@ung.info

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
gaute@ung.info

Ansvarlig for:
Fritid og USE-IT Oslo

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Nora Hjelde Elmofty

Ungdomsveileder
nora@ung.info

Ansvarlig for:
Bolig og helse- og rettigheter

Kawtar Bougroug

Ungdomsveileder

Victoria Karishma Hossain

Ungdomsveileder

Eline Kleppe

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 24