Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

UngInfoBook digital veiledning
Søknadsfrist for høyere utdanning

Slik søker du på høyere utdanning

Skal du søke på høyere utdanning? Søknadsfristen for høyere…
UngInfo

Få veiledning digitalt

På grunn av de strenge smitteverntiltakene som ble innført…

Spørsmål og svar om frikort for skatt

Synes du skatt og frikort er vanskelig å finne ut av ? Har du…

JOBB

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

BOLIG

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

UTDANNING

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

HELSE OG RETTIGHETER

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

UT I VERDEN

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

FRITID

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Fra vår Facebook-side

Fristen for å søke høyere utdanning går ut i morgen, 15. april kl. 23.59 ⏰ Usikker på hva du vil studere aller mest? Ingen fare, du kan flytte om på rekkefølgen til studieønskene dine inne på Samordna opptak frem til 1. juli 🐌🎉⁠

Vi har noen få ledige timer for utdanningsveiledning, send DM så skal vi prøve å finne en time til deg 🙋🏼 Har du et spørsmål? Skriv i story så svarer vi i morgen!
...

18 1

Har du spørsmål om å studere til høsten, om poeng eller karakterer? 👨🏿‍🎓 Bestill gratis utdanningsveiledning med Aden og Johanna! Veiledningen foregår gjennom videosamtale og varer 1 time hvor du kan spørre om alt du lurer på 💭⁠

Slik bestiller du veiledning: send Mail til post@ung.info eller send DM. Kom gjerne med forslag til tidspunkt som passer for deg ⌚⁠

Aldersgrense: 13-27 år 😉⁠

Vi prates!
...

31 0

Det har vært såå gøy å møte dere på video den siste tiden 🤗⁠

Vi har hatt veiledninger om hvordan skaffe seg sommerjobb og deltidsjobb, vi har gitt tilbakemeldinger live på video om CVer og søknader og ikke minst snakket med mange av dere som er usikre på hva dere skal studere i høst 📚⁠

Avtal gratis veiledning etter påskeferien på DM 🙌🏽⁠

God påske alle sammen 🐰🐣🌷⁠
...

38 0
Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder
elene@ung.info

Tlf.: 24 14 98 20

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
johanna@ung.info

Ansvarlig for:
Bolig og helse- og rettigheter

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
gaute@ung.info

Ansvarlig for:
Fritid og USE-IT Oslo

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Ikram_unginfo

Ikram Hammani

Ungdomsveileder

Muneeb UngInfo

Muneeb Iqbal

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 24