Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

UngInfo

Kom du inn på drømmestudiet?

Hos oss hjelper vi deg med å fikse praktiske ting før studiestart Av:…

Ledig stilling: Ungdomsveileder i 100 % stilling

Vil du jobbe med informasjonsformidling og veiledning av ungdom?…

Ferie i Oslo?

Er du ny i Oslo og vet ikke helt hva du kan finne på? Skal du…

JOBB

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

BOLIG

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

UTDANNING

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

HELSE OG RETTIGHETER

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

UT I VERDEN

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

FRITID

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Fra vår Facebook-side

14 timer siden
UngInfo

Svarer du ikke på studietilbudet innen kl. 23:59 lørdag 24. juli mister du studieplassen din 💥💥💥 Å ikke svare blir forstått som et nei..! ⁠

Send denne til de du kjenner som enda ikke har svart 🐌⁠

Kom innom UngInfo om du ikke får det til. Vi har åpent i dag til kl. 17 og i morgen, lørdag, kl. 12-17 🤗
... Se merSe mindre

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found. Make sure this account has posts available on instagram.com.
Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
johanna@ung.info

Ansvarlig for:
Bolig og helse- og rettigheter

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
gaute@ung.info

Ansvarlig for:
Fritid og USE-IT Oslo

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Muneeb UngInfo

Muneeb Iqbal

Ungdomsveileder

Kawtar Bougroug

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 24