Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

UngInfoBook digital veiledning
sommer

Vi åpner senteret igjen mandag 10. mai

Endelig kan vi ta dere imot i senteret igjen. Etter en lang periode…

Digitalt jobbsøkerkurs

Vi du øke sjansende dine for å få jobb? Vi tilbyr nå individuelle…
veiledning

Ledig stilling: UngInfo søker sommervikar

Vi søker etter en sommervikar som kan jobbe hos oss mandag-lørdag…

JOBB

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

BOLIG

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

UTDANNING

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

HELSE OG RETTIGHETER

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

UT I VERDEN

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

FRITID

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Fra vår Facebook-side

17 timer siden

UngInfo

Sjekk om du passer til å jobbe som PR-ansvarlig sammen med Malin i denne videoen 😍

✅ Det er gøy å snakke med mennesker
✅ Jeg liker å følge med på hva som er trendy
✅ Jeg er god på å holde et godt overblikk

Få gratis jobb- eller utdanningsveiledning hos oss om du er i tvil om hva som kan passe deg 🤗
... Se merSe mindre

Øk sjansene dine for å få jobb! Send CVen og søknaden din til oss for tilbakemelding: post@ung.info 📧⁠

Men jeg har ikke CV eller søknad. Ingen fare! Last ned maler fra link i bio, det er gratis 😉
...

38 1
Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder
elene@ung.info

Tlf.: 24 14 98 20

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
johanna@ung.info

Ansvarlig for:
Bolig og helse- og rettigheter

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
gaute@ung.info

Ansvarlig for:
Fritid og USE-IT Oslo

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Ikram_unginfo

Ikram Hammani

Ungdomsveileder

Muneeb UngInfo

Muneeb Iqbal

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 24