Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

Kom innom Møllergata 3

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

Utdanning

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

Helse og sosial

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

Ut i verden

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Siste fra bloggen

Skriv en god jobbsøkand

Jobbsøknadens fire viktigste deler

Det er vanlig å sette opp en jobbsøknad som et formelt brev…
helseansvarlig_johanna

Ny brosjyre om hjelpetilbud i Oslo

Det er verdensdagen for psykisk helse og vår nye brosjyre "Hjelpetilbud…
I disse jobbene får du lønnet utdanning

Yrkene med lønnet utdanning

I disse yrkene får du lønn under utdanning, og i de fleste…

5 dager siden

UngInfo

Hvem vil ikke reise ut av Norge så og si gratis??? 🤩🧳🤑 Perfekt løsning for deg som er litt usikker på hvilken utdannelse du skal ta 👍🏿 Vi får besøk fra Eurodesk Norway som skal lære oss mer om hvilke tilbud som finnes for deg i Europa! 🌍

Har du ingen planer for neste år kan det være lurt å snakke med en veileder hos oss for å sortere tankene 🤷 Gratis såklart!✨
... Se merSe mindre

Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 33

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
Bolig
Helse og rettigheter

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 27

Mona informasjonskonsulent hos UngInfo

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid
USE-IT Oslo

mona@ung.info
Tlf.: 24 14 98 25

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
Jobb
Ut i verden

annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 26

philip ungdomsveileder hos unginfo

Philip Rynning Coker

Ungdomsveileder
Utdanning

philip@ung.info
Tlf.: 24 14 98 23

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
Jobb

gaute@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 34

Sigbjorn ungmed

Sigbjørn Lilledrange

Politisk rådgiver

sigbjorn@ungorg.no
tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Rikke ungorg

Rikke Runde

Grafisk designer

rikke@ung.info
Tlf.: 24 14 98 24

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3 D og tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om veiledning, kurs, spørsmål på våre områder (jobb, bolig osv.) eller du bare vil plukke med deg noen brosjyrer.

Kom innom, spør oss om alt!

Åpningstider

Mandag – fredag: 11:00 – 17:00

Lørdag: 12:00 – 17:00

Send en e-post