Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

Siste fra bloggen

Hjemmeskole_studieteknikk

Vanskelig med hjemmeskole?

Sliter du med å følge med og holde motivasjonen oppe under…

Kjeder du deg? Her er 7 ting du kan gjøre hjemme

Den siste uken har hverdagen til de fleste av oss blitt snudd…

Slik søker du dagpenger

Noen vil i tiden fremover oppleve å bli permittert eller å…

Hjelp, jeg er permittert!

Har du fast jobb, er tilkallingsvikar, er selvstendig næringsdrivende…

Senteret holder stengt - kontakt oss på chat!

Du kan fortsatt få veiledning fra oss, men via chat, telefon…

Søk på sommerjobb nå

Har du lyst på jobb i sommer? Nå legges det ut nye sommerjobber…

1 dag siden

UngInfo

💣💥 Elene blir kjendis i kveld kl. 18.00 på Ung i Bydel Gamle Oslo sin Facebook-kanal, stay tuned! 😎 Vil du ha jobb eller har spørsmål om permitteringer bør du følge med 🤗 ... Se merSe mindre

Se på Facebook

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

Utdanning

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

Helse og sosial

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

Ut i verden

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder

elene@ung.info
Tlf.: 97 30 62 05

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
Bolig
Helse og rettigheter

johanna@ung.info

mona_unginfo_ansatt

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid
USE-IT Oslo

mona@ung.info

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
Jobb
Ut i verden

annhelen@ung.info

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
Utdanning

aden@ung.info

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lian Ausrød

Ungdomsveileder
Jobb

gaute@ung.info

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

phillip_ungmed_ansatt

Phillip Andrè Charles

Politisk rådgiver

phillip@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Rikke ungorg

Rikke Runde

Grafisk designer

rikke@ung.info
Tlf.: 24 14 98 24

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3D og tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om veiledning, kurs, spørsmål på våre områder (jobb, bolig osv.) eller du bare vil plukke med deg noen brosjyrer.

OBS! Vi holder for tiden stengt, på grunn av Kronoa-situasjonen. I mellomtiden kan du sende oss dine spørsmål via chat eller e-post. 

Åpningstider chat: 

Mandag – fredag: 10:30 – 15:00

Du kan også kontakte oss via: 
  • Telefon: 97 30 62 05
  • E-post: post@ung.info