Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

Kom innom Møllergata 3

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

Utdanning

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

Helse og sosial

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

Ut i verden

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Siste fra bloggen

Ny Facebookgruppe: Jobb for unge i Oslo

Synes du det er vanskelig å finne ledige jobber som passer for…

Er du vår nye ungdomsveileder?

UngOrg/UngInfo søker ungdomsveileder i fast 100% stilling Vil…

Hva skal du på Oslo kulturnatt?

Vi har orientert oss i jungelen av Oslo kulturnatts 200 arrangementer.…
Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 33

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
Bolig
Helse og rettigheter

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 27

Mona informasjonskonsulent hos UngInfo

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid
USE-IT Oslo

mona@ung.info
Tlf.: 24 14 98 25

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
Jobb
Ut i verden

annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 26

philip ungdomsveileder hos unginfo

Philip Rynning Coker

Ungdomsveileder
Utdanning

philip@ung.info
Tlf.: 24 14 98 23

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
Jobb

gaute@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 34

Sigbjorn ungmed

Sigbjørn Lilledrange

Politisk rådgiver

sigbjorn@ungorg.no
tlf.: 24 14 98 32

Andrea ungmed

Andrea Sjøvoll

Politisk rådgiver
(I permisjon)

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Rikke ungorg

Rikke Runde

Grafisk designer

rikke@ung.info
Tlf.: 24 14 98 24

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3, midt i Oslo sentrum.

Trenger du hjelp med noe? Vi er dyktige og unge veiledere som er tilgjengelig for deg. UngInfo tilbyr god og oppdatert informasjon tilpasset deg og dine behov.

Kom innom!

Åpningstider

Mandag – fredag: 11:00 – 17:00 

Lørdag: 12:00 – 17:00

Send en e-post