Informasjonssenter i Oslo

for deg mellom 13 og 27 år

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her kan du lese mer søknadsprosessen, laste ned CV-mal, se eksempler på jobbsøknader og få tips til jobbintervjuet.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo, som ung i Oslo? Her kan du lese mer om visning, depositum, bolig-CV og annen nyttig informasjon for deg som er på let etter leilighet, hybel eller rom i kollektiv.

Utdanning

Lurer du på noe rundt utdanning? Her finner du nyttig informasjon om dine muligheter, rettigheter og praktiske ting som søknadsprosessen.

Helse og sosial

Lurer du på hvilke hjelpetilbud som finnes som livet ikke er helt som det burde? Her har vi samlet mye nyttig informasjon om gratis hjelpetilbud for deg som ung i Oslo.

Ut i verden

Kunne du tenke deg å oppleve en annen del av verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Har du lyst å finne på noe, men vet ikke hva? Her finner du en god oversikt over fritidstilbudene i Oslo.

Siste fra bloggen

Ledige stillinger: UngInfo utvider!

Vi utvider vårt team på UngInfo, og lyser nå ut to nye…

Ut i verden infokveld

Vi åpnet vår ut i verden tema-måned med informasjonskveld…

Ledig stilling: Avdelingsleder for UngInfo

Vil du være arbeidsleder for engasjerte og dyktige ansatte,…

Månedens tema: Ut i verden

Frivillig arbeid
Au pair
Språkreiser
Jobb i utlandet
Utdanning i utlandet

Laila Erdal Aagesen

Avdelingsleder

laila@ung.info
Tlf.: 24 14 98 31

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
Bolig, helse og rettigheter

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid og USE-IT Oslo

mona@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Same Yassin

Informasjonskonsulent
Jobb

same@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Philip Rynning Coker

Ungdomsveileder
Utdanning og ut i verden

philip@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

Andrea Sjøvoll

Politisk rådgiver

andrea@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Rikke Runde

Grafisk designer

rikke@ung.info
Tlf.: 24 14 98 23

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3 og tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om veiledning, kurs, spørsmål på våre områder (jobb, bolig osv.) eller du bare vil plukke med deg noen brosjyrer.

Kom innom, spør oss om alt!

Åpningstider

Mandag – fredag: 11:00 – 17:00

Lørdag: 12:00 – 17:00

Send en e-post