Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

Kom innom oss i Møllergata 3d

UngInfo

Siste fra bloggen

bytte utdanningsprogram

Slik bytter du utdanningsprogram på videregående

«Jeg har gått noen måneder på videregående nå, og trives…
Rettigheter som leietaker

Vær en smart leietaker - kjenn dine rettigheter

Leieboerforeningen opplever at leietakere ofte er av den oppfatning…
ungdomsveiledere

På lørdager kan du møte våre nyansatte ungdomsveiledere

Er du opptatt med skole og jobb på hverdagene? Da kan du komme…

20 timer siden

UngInfo

Husker du dette? 🤩 Da er du mest sannsynlig for gammel for UngInfo 👴🏿 Og hva med foreldre? ☝🏽 Vi liker faktisk ikke foreldre vi 💔 Alle mellom 13-27 år, DERE liker vi 🤗 Sjekk vår nyeste IG-story, her: bit.ly/2Tdje7v! ... Se merSe mindre

Se på Facebook

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

Utdanning

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

Helse og sosial

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

Ut i verden

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
Bolig
Helse og rettigheter

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

mona_unginfo_ansatt

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid
USE-IT Oslo

mona@ung.info

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
Jobb
Ut i verden

annhelen@ung.info

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
Utdanning

aden@ung.info

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
Jobb

gaute@ung.info

Ikram_unginfo

Ikram Hammani

Ungdomsveileder

Muneeb UngInfo

Muneeb Iqbal

Ungdomsveileder

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

phillip_ungmed_ansatt

Phillip Andrè Charles

Politisk rådgiver

phillip@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24