Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

Kom innom Møllergata 3

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

Utdanning

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

Helse og sosial

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

Ut i verden

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Siste fra bloggen

helseansvarlig_johanna

Ny brosjyre om hjelpetilbud i Oslo

Det er verdensdagen for psykisk helse og vår nye brosjyre "Hjelpetilbud…
I disse jobbene får du lønnet utdanning

Yrkene med lønnet utdanning

I disse yrkene får du lønn under utdanning, og i de fleste…
Jobbsøkergruppe på facebook

Facebookgruppe: Jobb for unge i Oslo

Synes du det er vanskelig å finne ledige jobber som passer for…

2 timer siden

UngInfo

Det kan være stressende og forvirrende å velge linje på videregående 😓 Heldigvis skal vi hjelpe dere i å finne ut av dette Sofienberg skole!💪🏿 Forvirrakurset vårt er dedikert til alle ungdomsskoleelever som sliter med å velge 👈👉 Ungdom og inkludering i arbeidslivet, VIKTIG TEMA eller hva? 💁🏾💁🏼‍♂️Denne konferansen skal vi på og bli kloke sammen med Enhet for mangfold og integrering - OXLO!🤓 Også selvfølgelig jobbsøkerkurs! Takk for at vi får komme Møteplass UNG Haugerud i H2😊⁠

VIL DU HA JOBB?🤩 Skriv CV og søknad hos oss! Møllergata 3C!
... Se merSe mindre

Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 33

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
Bolig
Helse og rettigheter

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 27

Mona informasjonskonsulent hos UngInfo

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid
USE-IT Oslo

mona@ung.info
Tlf.: 24 14 98 25

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
Jobb
Ut i verden

annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 26

philip ungdomsveileder hos unginfo

Philip Rynning Coker

Ungdomsveileder
Utdanning

philip@ung.info
Tlf.: 24 14 98 23

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
Jobb

gaute@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 34

Sigbjorn ungmed

Sigbjørn Lilledrange

Politisk rådgiver

sigbjorn@ungorg.no
tlf.: 24 14 98 32

Andrea ungmed

Andrea Sjøvoll

Politisk rådgiver
(I permisjon)

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Rikke ungorg

Rikke Runde

Grafisk designer

rikke@ung.info
Tlf.: 24 14 98 24

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3c og tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om veiledning, kurs, spørsmål på våre områder (jobb, bolig osv.) eller du bare vil plukke med deg noen brosjyrer.

Kom innom, spør oss om alt!

Åpningstider

Mandag – fredag: 11:00 – 17:00

Lørdag: 12:00 – 17:00

Send en e-post