Spørsmål og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

Kom innom Møllergata 3

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

Utdanning

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

Helse og sosial

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

Ut i verden

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Siste fra bloggen

Hvorfor bruke fritiden sin på frivillig arbeid?

- Ung og frivillig: slik finner du noe å engasjere deg i. Blir…

Ønsker du å stå på en scene?

Har du et talent som du har lyst til å vise frem? Er du…

Benedicte (19 år) søker på 21 jobber!

Hos UngInfo kan du printe dine jobbsøknader! Dette tilbudet…

3 dager siden

UngInfo

Nå er det fadderuke 🥳 Philip Rynning Coker og Kornelia fra DNBung prater om drikkepress, usikkerhet og nye vennskap på Instagramkontoen vår! Følg oss på Instagram 👇 og lykke til alle studenter! 👨🏽‍🎓

www.instagram.com/unginfo_oslo/?hl=nb
... Se merSe mindre

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 33

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
Bolig
Helse og rettigheter

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 27

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid
USE-IT Oslo

mona@ung.info
Tlf.: 24 14 98 25

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
Jobb
Ut i verden

annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 26

Philip Rynning Coker

Ungdomsveileder
Utdanning

philip@ung.info
Tlf.: 24 14 98 23

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder

gaute@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 34

Sigbjørn Lilledrange

Politisk rådgiver

sigbjorn@ungorg.no
tlf.: 24 14 98 32

Andrea Sjøvoll

Politisk rådgiver
(I permisjon)

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Rikke Runde

Grafisk designer

rikke@ung.info
Tlf.: 24 14 98 24

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3, midt i Oslo sentrum.

Vi tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om veiledning, kurs, spørsmål om våre områder (jobb, bolig, utdanning, ut i verden, rettigheter, fritid) eller du bare vil plukke med deg noen brosjyrer.

Kom innom, spør oss om alt!

Åpningstider

Mandag – fredag: 11:00 – 17:00 

Lørdag: 12:00 – 17:00

Send en e-post