Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

Kom innom Møllergata 3d

Siste fra bloggen

Få gratis veiledning!

Hos UngInfo finner du de mest inspirerende veilederne for unge…
Aden_utdanningsveileder

Fire tips til å velge utdanning

Utdanningsansvarlig på UngInfo, Aden, gir deg sine fire beste…
Ny jobbhåndbok

Hvordan få jobb? Vår nye håndbok gir deg svaret

Vi har laget ny jobbhåndbok! Denne håndboka gir deg alt du…

1 dag siden

UngInfo

Wow 🤩Shafqat har tipset om oss i The Arman Show!

Som han sier, kom innom oss hvis du trenger hjelp til å søke jobb eller velge utdanning helt gratis!
... Se merSe mindre

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

Utdanning

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

Helse og sosial

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

Ut i verden

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 33

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe1

Ungdomsveileder
Bolig
Helse og rettigheter

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 27

mona_unginfo_ansatt

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid
USE-IT Oslo

mona@ung.info
Tlf.: 24 14 98 25

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
Jobb
Ut i verden

annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 26

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
Utdanning

aden@ung.info
Tlf.: 24 14 98 23

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lian Ausrød

Ungdomsveileder

gaute@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

phillip_ungmed_ansatt

Phillip Andrè Charles

Politisk rådgiver

phillip@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Rikke ungorg

Rikke Runde

Grafisk designer

rikke@ung.info
Tlf.: 24 14 98 24

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3d og tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om veiledning, kurs, spørsmål på våre områder (jobb, bolig osv.) eller du bare vil plukke med deg noen brosjyrer.

Kom innom, spør oss om alt!

Åpningstider

Mandag – fredag: 11:00 – 17:00

Lørdag: 12:00 – 17:00

Kontakt oss
  • Telefon: 24 14 98 20
  • E-post: post@ung.info