Informasjon og veiledning

For deg mellom 13 og 27 år

Kom innom oss i Møllergata 3d

UngInfo

Siste fra bloggen

Vi holder åpent hele sommeren

UngInfo holder åpent hele sommeren, mandag - fredag kl. 11 -…

Vil du bli veileder for ungdom hos UngInfo?

Vi søker nå etter veiledere som kan jobbe annenhver lørdag…
Jobb for deg under 18 år

Under 18 år? Slik får du jobb

Også du under 18 år kan få jobb, du må bare lete på de riktige…

1 uke siden

UngInfo

Sommertid er istid! 🍦🤪 Vi har testet og kommet frem til den beste isen Oslo har å by på! 😋 Les mer i USE-IT Oslo kartet. Du finner det på UngInfo.

#useitmaps #useitoslo
... Se merSe mindre

Se på Facebook

Jobb

Hvordan få jobb som ung i Oslo? Her finner du CV- mal, søknads-mal og tips til jobbintervju.

Bolig

Hvordan finne et sted å bo i Oslo? Her finner du tips til visning, informasjon om depositum og dine rettigheter.

Utdanning

Hvordan gjøre utdanningsvalg? Les om dine muligheter, rettigheter og søknadsprosessen.

Helse og sosial

Helsetilbud for unge i Oslo. Her finner du hjelpetilbud som du kan bruke om ikke alt er helt som det burde.

Ut i verden

Hvordan oppleve verden? Her finner du mye nyttig informasjon om mulighetene dine for å reise ut i verden.

Fritid

Hva skjer i Oslo? Kulturkalendere, fritidsklubber og andre aktiviteter for deg som er ung i Oslo.

Avdelingsleder UngInfo

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

Johanna ungdomsveileder hos UngInfo

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder
Bolig
Helse og rettigheter

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 28

mona_unginfo_ansatt

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent
Fritid
USE-IT Oslo

mona@ung.info

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent
Jobb
Ut i verden

annhelen@ung.info

Aden_ansatt_Unginfo

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
Utdanning

aden@ung.info

Gaute ungdomveileder hos unginfo

Gaute Lian Ausrød

Ungdomsveileder
Jobb

gaute@ung.info

Emilie UngMed

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: Tlf.: 24 14 98 34

phillip_ungmed_ansatt

Phillip Andrè Charles

Politisk rådgiver

phillip@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

agnes_ungmed_ansatt

Agnes Nærland Viljugren

Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Arne ungorg

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne ansatt ungorg

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
Tlf.: 24 14 98 24