Julie Gulbrandsen

Avdelingsleder UngInfo
julie@ung.info

 24 14 98 20

Ann Helen informasjonskonsulent hos unginfo

Ann Helen

Informasjonskonsulent
annhelen@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb og ut i verden

Aden_ansatt_Unginfo

Aden 

Ungdomsveileder
aden@ung.info

Ansvarlig for:
Utdanning

Emilie 

Ungdomsveileder
emilie@ung.info

Ansvarlig for:
Helse og rettigheter,
og bolig.

Ane 

Ungdomsveileder
ane@ung.info

Ansvarlig for:
Jobb, USE-IT Oslo og fritid

Emilie 

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Mathias 

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Oda 

Rådgiver innen medvirkning

oda@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

agnes_ungmed_ansatt

Agnes
Organisasjons- og arrangementkonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 32

Bård Dalhaug

Daglig leder
bard@ungorg.no

 24 14 98 30

Synne ansatt ungorg

Synne 

Grafisk designer

synne@ungorg.no 
24 14 98 24

Brage

Kommunikasjonsrådgiver

brage@ungorg.no
24 14 98 24

Mona

Kommunikasjonsrådgiver

I permisjon